Můj příběh


Romana ŠaškováJsem zvídavec, hledám nová témata, lovím informace, zkouším nové věci.

Jmenuji se Romana Šašková.

Před nástupem internetu byly mojí obrovskou vášní knihy. 

Četla jsem soustavně, denně, ráno, v poledne, večer, v noci (tajně, s baterkou pod peřinou, aby mě rodiče neviděli).

Vybílila jsem postupně knihovny přátel, známých a přesunula se i do knihoven veřejných.

S nástupem technologií se můj osobní rozvoj a vzdělávání přesunulo i na internet. Stále objevuji nové zdroje poznání a inspirace. Díky tomu mohu mít velký rozhled a nestále se posouvat dál.

Fascinují mě nové technologie, online marketing, lidská psychologie. Zajímavé a originální výstavy, muzea a zážitky. Miluji cestování a komunikaci s lidmi.

Stále se učím. Všude a od všech.

Když mě něco zaujme, jdu a získám vlastní zkušenost. Při setkávání se s přáteli, se na mě často obrací se žádostí o radu, názor, tipy.

Jak a kde si užít volný čas a zábavu s dětmi? Chtějí mít šajna, zda čekat úsměv na tváři, nebo dítě otrávené jako indiánský šíp.

Přijede nám návštěva, máš tip, kam bychom rozhodně měli zajít? Chtějí vědět, co mohou očekávat, aby přátelé byli nadšení a rádi vzpomínali. 

Narazil jsem na projekt, co se osobního rozvoje týká, máš s tím zkušenost? Hledají osobní doporučení.

Toto mě vedlo k rozhodnutí vytvořit ve svém volném čase blog.

Proč číst můj blog?

Provedu vás prožitky zažitými nejen na vlastní kůži. Snadněji se rozhodnete jak zajímavě, radostně a hravě trávit volný čas s rodinou, vašimi dětmi nebo s přáteli.

Navštívíme originální výstavy i muzea.

Dám vám tipy na adrenalinová i sportovní dobrodružství.

Seznámím vás se zajímavými projekty i inspirativními lidmi.

Jsem také mamka dvou kreativních dcer. Slečny, jejímž koníčkem je malování. Neobstojí před ní žádný papírek. Přetvoří ho v malé origami, už jsem si pořídila i lupu… 🙂 

Dospělé ženy, milovnice zvířat a adrenalinu. Její touhou je vyzkoušet si život s vlky. 

Skrze kukátko k nám” vás nechám nahlédnout i k nám domů.

Přeji vám, aby vaše osobní vzpomínky vyvolávaly vždy úsměv na vašich tvářích.

Romana Šašková

Můj oblíbený citát:

 „Každý, s kým se v životě potkám, mě v něčem předstihuje. Tak se od něho učím.“

Ralph Waldo Emerson

Z mého virtuálního pera

Nezištná pomoc

Nezištná pomoc je lidství prýštící přímo ze srdce. Proč lidé pomáhají jiným?

Pomoc potřebuje občas každý z nás. Zákon schválnosti bývá neomylný, většina životních katastrof propukne, když to nejméně čekáme. Jsme vyděšení, nevíme co dělat, paralyzuje nás strach. V tu chvíli se nám, jakoby zázrakem, v životech objevují lidé s dobrým srdcem. Lidé, kteří nám nabídnou nezištně pomoc. 

Žádný komentář
Zonky zisk investor

Zisk miluje většina lidí. Může být důvěra k lidem důvodem k investici?

Většina lidí miluje zisk a hledají způsob a možnosti jak investovat. Je také fakt, že někteří z nás by velice rádi investovali, ale… Slyšíme ze všech stran, je to složité, musíš mít na investování vzdělání, buňky. Musíš umět oceňovat, nahlížet na pohyby na trhu, umět určit riziko. Vycházel mi z toho závěr, že dokud nezískám investorské zkušenosti, nemám … Pokračování textu Zisk miluje většina lidí. Může být důvěra k lidem důvodem k investici?

Žádný komentář
Coworking

10 důvodů, proč investovat do coworking centra

Coworking znamená v doslovném překladu spolu-práce. V coworking centru jde o sdílený pracovní prostor. Zažij den v IN-SPIRU zdarma. Tato nabídka mě zaujala, jdu se podívat naživo, rozhodla jsem se. Jako naschvál se proti mně spiklo počasí, z nebe padala doslova ozubená kola. Od pěší chůze do coworkingového centra mě brzdila vánice a trpělivě jsem čekala čtvrt hodiny na autobus.

Žádný komentář
Titanic

Titanic, největší a nejluxusnější loď své éry připlula do Prahy

Při návštěvě vzdělávací a emocionální výstavy Titanic se přiblížíte k událostem té osudné noci … „Obdržela jsem repliku palubní vstupenky na Titanic. Přebírám roli cestující, jmenuji se Mrs.Hudson J.C.Allison (Bess Waldo Daniels), je mi 25 let. Plavím se první třídou. S manželem, synem a dcerou jsme nastoupili na Titanic v Southamptonu. Poté, co jsem doprovodila manžela na služebních … Pokračování textu Titanic, největší a nejluxusnější loď své éry připlula do Prahy

Žádný komentář
P.S.: Máte zážitky , o které se rádi podělíte?
Čekám vaši zprávu… 🙂

Šipka