Adventure Minigolf

Minigolf. Jedna hůl, 17 jamek, bezvětří

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 0 Flares ×

Vítězný tip, jedeme na Adventure Minigolf.

Počasí si s námi pohrává, vzduch se zrcadlí nad zemí. Klepnout vejce na silnici vyfiknu asfaltový volský oko jedna báseň. Většina lidí dnes toužebně očekává avizovanou bouřku s deštěm.

Nejsem milovník plácnutí sebou na deku u vody, raději trávím volno aktivně. A dneska bychom ani neměli šanci někam sebou plácnout.

Co budeme dělat, abychom si v tomhle vedru užili den a neskončili jako pražená kukuřice?

Hůl, míček, jamka a zábava

Vítězný tip, jedeme na Adventure Minigolf. Natěšeni nastupujeme do autobusu. Za chvíli mi hlavou běží, to snad nepřežijeme, vzduch by se dal krájet. Upřímně litujeme řidiče. Hurá stanice U Studánky, kde máme vystoupit.

Kde to krucinál jsme?  Kolem nás sviští auta a minigolf nikde. Na nejbližší Benzině nám vysvětlují cestu, fíha to je ještě docela kus v tomhle počasí, měli jste raději jet autem, litují nás.

Plazíme se kolem nějakého pole. Jindy bych si užívala nádheru rozkvetlého lučního kvítí. “Kdy už tam budem?“, ozývá se asi podesáté, myslím,… už jsem přestala počítat.

Konečně vrata, ihned po vstupu se s jazyky na vestě vrháme k občerstvení, ukrytí pod slunečníky se zchlazujeme. Nádhera.

Trampolína
Trampolína

Dcerka zbystřila trampolínu a za vteřinku už lítá vzduchem s dalšími dětmi….. 😀  Kde tu energii v tomhle vedru berou, přizvukujeme si s dalšími dospělými pod slunečníky.

Venkovní část minigolfového hřiště vypadá dobře, už se těšíme na tu krytou, až se děti vyřádí.

Najednou se udělala tma a oblohu rozčísl první blesk. Urychleně se uklízíme dovnitř zároveň s prvními kapkami blahodárného deště. Dráhy pro minigolf jsou pokryté umělou golfovou trávou.

Adventure Minigolf
Adventure Minigolf

Překážky jako v reálu, terénní nerovnosti, boule, písečné bunkry a vodní pasti. Krásně malované zdi. Žádné složité vybírání holí, nebo profi postoj při odpalu.

K vítězství mě čeká jen jedna hůl, 17 jamek, bezvětří a snadná cesta, mnu si ruce….. 🙂

 Jak jsem se šeredně mýlila

Vyzvedli jsme si score kartu a jdeme na věc. Pravidla jsou jednoduchá, dopravit, maximálně do 6ti úderů, míček ze základního umístění do jamky. Začátek celkem dobrý, ale s přibývajícím počtem jamek přibývají i údery.

Ten míček je jako živej, protahuji obličej, už mi začíná být jasný, že jsem se šeredně mýlila… 😀

Lekníny, voda a míčky

Adventure Minigolf
Adventure Minigolf

Počkej, já ti to ukážu, prohlásila starší dcera, když vidí, jak bojuji s vodní pastí. Připravuje si míček, postoj, rozmáchnutí a…..mlask, voda vystříkla jako vodotrysk a míček vyzdobil jezírko s lekníny.

Dobře, druhý pokus. Chceš utopit všechny míčky?

Všichni se smějeme. Za chvíli se válí smíchy i další skupinka, co je kousek za námi, my jsme jich tam taky pár přidali….. 😀 Čím jsou překážky složitější, tím více se bavíme, no není to tak snadný, jak jsme si namlouvali.

Po dvou hodinách jsme na konci, vysmátí, spokojení. Venku je po bouřce, vzduch už se dá i dýchat. Počtem úderů se chlubit nebudu,…jsem první….od konce… 😀

P.S.: Také jste si vyzkoušeli minigolf? Jak se dařilo vám?

Napište komentářŠipka
Minigolf. Jedna hůl, 17 jamek, bezvětří
5 (100%) 53 votes
0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 0 Flares ×

Autor: Romana Šašková

Jsem zvídavec, hledám nová témata, lovím informace, zkouším nové věci.Fascinují mě nové technologie, zajímavé zážitky, originální výstavy. Přečti si více O mně.Romča

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *