osobní rozvoj

33 inspirativních osobností, váš tahák pro osobní rozvoj

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 0 Flares ×

Jsem zvídavec, hledám nová témata, lovím informace, zkouším nové věci. Miluji znalosti a osobní rozvoj.

Před nástupem internetu byly mojí obrovskou vášní knihy. Četla jsem soustavně, denně, ráno, v poledne, večer, v noci (tajně, s baterkou pod peřinou, aby mě rodiče neviděli).

Přečetla jsem mnoho skvělých a inspirativních knih.

Vybílila jsem postupně knihovny přátel, známých a přesunula se i do knihoven veřejných. Občas jsem si přála: „Mít tak možnost popovídat si s autorem.“ S rozvojem internetu se mi přání splnilo.

Lidé se na mě často obrací, zda jim mohu poradit při řešení jejich problémů. Doporučit knihu nebo osobu, pro jejich podnikání, či osobní rozvoj.

Mohu zde sepsat seznam knih, ale mám pro vás něco lepšího. Věřím, že i díky obrovskému množství přečtených knih, poznám projekty, které skutečně přinášejí hodnotu.

Vytvořila jsem pro vás tahák, 33 inspirativních osobností pro váš osobní rozvoj v různých oblastech života. S každou z těchto osobnostní a s jejich projekty mám osobní dlouhodobou zkušenost.

Dokonce jsem s překvapením zjistila, že Aleš Kalina je na mém seznamu inspirativních osobností již 7 let, tak směle vybírejte 🙂

Martin Mažártrenér prodejních zručností a psychologie prodeje. Pomáhá obchodníkům a podnikatelům zvyšovat prodej, aby za stejný čas práce vydělali více peněz. 

Pavel Hrdlička – patří mezi 3 nejúspěšnější infopodnikatele v ČR a na Slovensku, v oblasti internetového marketingu. Jeho online programy prošlo více jak 20.000 podnikatelů. 

David Kirš – patří mezi 3 nejúspěšnější infopodnikatele v ČR a na Slovensku, vizionář, lektor a top kouč pro info marketing. Jak si zjednodušit život (nejen) díky internetu. 

Erik Hoffmann – Erik se věnuje internetovému marketingu již více než 10 let. Prosazuje moderní webové strategie založené na psychologii prodeje a na výkonnostním marketingu

Peter Čelko – radí malým a středním podnikatelům jak oslovit co nejvíce potenciálních klientů prostřednictvím tvorby a šíření kvalitního obsahu díky Facebooku.  

Dušan Souček – poskytuje konzultace online marketingu, tvorby webů a strategií v podnikání. Říká: „Každý problém je ve skutečnosti báječná podnikatelská příležitost.“ 

Olga Strnadová – pomáhá lidem s navazováním kontaktů pro jejich práci, obchod, i soukromé vztahy. Díky tomu lidé snadněji komunikují, tak roste jejich vliv, respekt i sebevědomí, zlepšují své vztahy, a proto jsou úspěšnější. 

Aleš Kalina – lektor a kouč, stará se o životy druhých jako o svůj vlastní a je přesvědčený, že každý člověk má nárok na skvělý život a naplnění svých tužeb a vizí. Objevil metodu Emočních rovnic, na kterou vlastní ochrannou známku. Zabývá se osobním rozvojem a školením. 

Alice Kirš – žena, která boří mýty. Projekt Ženy ženám je inspirací pro transformaci a spolu-práci žen, které chtějí být spokojené, naplněné, zářivé a bohaté a mít fungující, vědomý a láskyplný vztah k sobě, svému tělu, mužům, rodině a svým blízkým.  

Táňa Havlíčková – nekonvenční módní návrhářka a designérka, která ladí oblečení k vaší duši, abyste se konečně cítili ve své kůži. Je autorkou metody STYLOVÝ KLÍČ díky které pomáhá ženám odemknout jejich pravé JÁ, pochopit vlastní styl i to, jak se správně obléci od hlavy až k patě.  

Dragan Vujovič – kouč a lektor v oblasti osobního rozvoje, mentálního tréninku, ovládání stresu, zvyšování osobní výkonnosti a technik pro větší využití mozku.  

Edita Berková – trenér motivace a změny, zakladatelka celorepublikového programu Mateřská v pohybu www.strollering.cz

Jana Bártíková – průvodce na cestě k dobré práci, pomáhá zjistit, co chcete dělat a proč, objevit vlastní hodnotu a získat velmi rychle práci, která vás bude bavit a naplňovat. www.ziskamdobroupraci.cz 

Ivo Toman – používá netradiční metody osobního rozvoje, shrnul Marketingovou psychologii vzdělávacího videoprogramu s názvem Instinkt zabijáka, pomáhá podnikatelům, kteří z nejrůznějších důvodů nemají čas, nebo nechtějí číst knihy, uspět v konkurenčním boji. www.ivotoman.cz

Tomáš Lukavec – brand manager úspěšných značek, zabývá se budováním osobních a firemních značek, kampaň Banán za milion spustila fenomén budování značky v České republice, díky tomu sám na sobě ukázal, jakou sílu má osobní příběh, a že stojí za to ho sdílet s ostatními.  

Ján Polák – je poradcem podnikatelů a manažerů, odborník v oblasti strategie, podnikatel a cestovatel. Je jedním z několika málo certifikovaných praktikujících Mistrů v Dynamice Bohatství v Evropě a ve světě. 

Petr Casanova – motivátor, denně ukazuje lidem i jiné pohledy než finanční. Jiné než negativní. Dodává energii těm, kteří o ni přicházejí. Pomáhá se starostmi, které se jiným zdají malicherné. Vytvořil akademii za účelem spojovat začínající podnikatele a pomáhat jim v řešení každodenních podnikatelských otázek. 

Stanislava Mrázková – miluje online marketing a podnikání z pláže, ukazuje podnikatelům, jak si pomocí toho prvního užívat to druhé. 

Mário Roženský – zabývá se podnikáním na internetu, vyvíjí software a vzdělává podnikatele, jeho současná aktivita je affiliate marketing. 

Katka Králová – věří, že se dítě rodí jako šťastná, celistvá bytost a tou může zůstat po celý život. Myslí na děti a rodiče, kteří si spolu hrají v každodenní realitě, rozvíjejí se, jsou sami sebou a umí být druhým partnery. 

Otto Bohuš – copywriter s jazykem ostrým jako břitva, copy triky, které jinde, než v jeho proslulé trilogii nenajdete. 

Lucie Koubek expertka na český jazyk, jazyková konzultantka a lektorka, textová editorka, milovnice češtiny a přirozeného jazyka.  

David Lörincz specialista na Facebook marketing, naučte se vytvářet, optimalizovat a vyhodnocovat reklamy na Facebooku. 

Daniel Nytra – specializuje se na emailový marketing s automatizací prodeje, inbound marketing (obsahový marketing) a SEO. 

Andy Winson – téměř 20 let se zabývá osobnostním rozvojem a strategiemi dosahování výjimečných výsledků. Na Slovensku založil Akademii osobnostního rozvoje Andyho Winson a stojí také za knižním bestsellerem Mysli, Konaj, Zbohatni. 

Pavel Říha – pomáhá lidem měnit život budováním nových pozitivních návyků a předává své zkušenosti, jak podnikat přes internet odkudkoliv na světě. 

Jan Patrman – kouč psychologie v marketingu, věří, že nejspokojenější a nejúspěšnější lidé znají dobře sami sebe, znají své silné stránky a slabiny. Chce lidem ukázat, že úspěchu lze dosáhnou i se špatně rozdanými kartami. www.janpatrman.cz

Martin Mikláš – v oblasti marketingu zvyšuje majitelům firem jejich zisky , aniž by museli do podnikání investovat hodně času. 

Václav Krajňák – pomáhá podnikatelům a malým firmám napříč obory zavést strategie a systémy na maximalizaci úspěchu v jejich online aktivitách. 

Renata Králová  – konzultantka, lektorka, autorka, její největší vášní je nacházet nové reálné zákazníky prostřednictvím virtuálního světa internetu a pak se o ně starat tak, aby je ani nenapadlo odejít ke konkurenci. 

Peter Urbanec – vytvořil nejúspěšnější československý online produkt roku 2014 Radost z prodeje. Online trénink Motivační Impulsy a nyní (v létě 2015) spustil jedinečný trénink pro manažery – Manažerské Impulsy.  

Vít Prokůpek – vyjednavač a expert na psychologii ovlivňování, je předním evropským vyjednavačem a vyškolí i nejpokročilejší a nejlepší vyjednavače.  Tréninky rétoriky a prezentačních dovedností, networking.  www.vitprokupek.cz

Alexandra Kováčovávydavatelka, cestovatelka, spisovatelka, fotografka, motivátorka, autorka cestovního blogu. www.crazysexyfuntraveler.com

Můj oblíbený citát:

 „Každý, s kým se v životě potkám, mě v něčem předstihuje. Tak se od něho učím.“

Ralph Waldo Emerson

P.S.: Líbí se vám tento článek? Ohodnoďte ho hvězdami a podělte se s přáteli, sdílejte ho na sociálních sítích.

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 0 Flares ×

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *